BASIA RYSUJE | 3dzieciaki2plecaki - podróże z dziećmi

BASIA RYSUJE

Ilustracje, rysunki, szkice, filmiki – to wszystko ogromnie mnie kręci. Dlatego całkiem niedawno utworzyłam nową stronę dedykowaną NOTATKOM WIZUALNYM oraz FILMOM RYSUNKOWYM pod tytułem BASIA-RYSUJE.PL.

Na stronie tej tłumaczę na czym polega tak zwany SKETCH NOTING, czy i dlaczego jest skuteczny. Opisuję również jak za pomocą ILUSTRACJI lub FILMÓW RYSUNKOWYCH można ułatwić zapamiętywanie treści Tobie lub Twojemu klientowi.

Dla kogo są dobre takie rozwiązania? Uważam, że dla każdego, kto tworzy treści i chce wyróżnić się z tłumu pdf-ów z tak zwanymi “stockowymi” zdjęciami. Jeśli chcesz, aby twój e-book, blog lub strona internetowa miały “duszę” i wyjątkowy charakter chętnie zrobię dla ciebie ręcznie malowane ilustracje akwarelowe.

Jeśli natomiast chcesz objaśnić Twoją usługę bądź wytłumaczyć zagadnienie ważne dla Ciebie proponuję stworzenie krótkiego filmu, tak zwanego “whiteboard animation“. To prosty przekaz w formie filmu rysunkowego, który przyciąga uwagę na maksimum półtorej minuty, pozwala na zapamiętanie i utrwalenie przekazu.

Zerknij na stronę www.basia-rysuje.pl bądź FB fanpage aby dowiedzieć się więcej!

Myślenie wizualne, czyli o czym jest strona basia rysuje

zBLOGowani.pl