O nas

Jesteśmy 5-osobową rodziną, która pasjonuje się dalekimi, egzotycznymi wyjazdami często kamperem, łącząc wyjazdy z edukacją dzieci i realizacją zwariowanych marzeń. Uwielbiamy niespieszne podróże kamperem z dziećmi, podczas których odwiedzamy interaktywne muzea, zwiedzamy parki dla dzieci, ale przede wszystkim przebywamy w naturze: pośród gór, jezior, łąk czy rzek.

Nasz skład to:
Basia Grzegorzewska – mama trójki dzieci i żona Andrzeja. Bloggerka od 2005 roku, w 2014 roku założyła bloga www.3dzieciaki2plecaki.pl oraz w roku 2018 jego angielską wersję www.3kidsandtrips.com. Pasjonuje się akwarelowymi ilustracjami wykonywanymi na poczet bloga oraz innych projektów. Autorka części zdjęć i filmów. Wydała książkę „Rysunkowa podróż po Ameryce Południowej“ z ilustracjami robionymi podczas 8-miesięcznej rodzinnej podróży po Ameryce Południowej. Od 8 lat praktykuje jogę ashtangę oraz interesuje się tematami dotyczącymi samorozwoju. Z konieczności i wyboru weganka na diecie bezglutenowej i bezdrożdżowej. Uwielbia czytać Nową Fantastykę, literaturę sci-fi oraz literaturę podróżniczą.

Andrzej Grzegorzewski – wspaniały tata oraz ukochany mąż. Nasz rodzinny mechanik i złota rączka, który rozwiąże każdy problem z autem lub zepsutą zabawką. Bezbłędnie planuje nasze rodzinne trasy i wyszukuje najpiękniejsze miejsca do odwiedzenia. Miłośnik map Osmand oraz przeszukiwań internetu.

Kacper lat 8 – pięknooki, energiczny chłopak, fan LEGO, lubi śpiewać, biegać, skakać, ale i grać w gry. Odnajduje się w każdych okolicznościach, pokonując wszelkie bariery językowe w nowych okolicznościach
Konrad lat 6 – wysportowany i inteligentny chłopak, fascynat dinozaurów i stworzeń morskich, rozmowny i przyjacielski
Kaja lat 4 – pozytywna i sprytna dziewczynka, wyszkolona przez starszych braci, ale wciąż lubiąca „dziewczęce“ zabawy, osładzająca naszą rodzinę słodkimi całusami i różową garderobą.

Podróżujemy z naszymi dziećmi najczęściej kamperem – zaczynaliśmy od Meksyku z rocznym Kacprem, potem podróżowaliśmy po Kalifornii i Indonezji, aby przez 8 miesięcy niespiesznie przejechać Amerykę Południową trasą od Równika do Ziemi Ognistej.

Obecnie podrózujemy kamperem po Europie, ale wkrótce wyruszamy na kolejną wyprawę – Z DZIEĆMI W ŚWIAT.

Podróżujemy powoli, edukując dzieci w drodze i dokumentując to na zdjęciach, filmach i ilustracjach. Naszym priorytetem jest edukacja w drodze.

Wydaliśmy ilustrowaną książkę z naszej podróży po Ameryce Południowej

If you can dream it, you can make it

 

Jak nas wspomóc?

Jeśli chcesz wspomóc nasze działania zerknij na profil na Patronite – może zostaniesz naszym patronem?