OSOTT / Travelbit - festiwal podróżniczy on-line | 3 DZIECIAKI 2 PLECAKI - kamperem z trzema dzieciakami

OSOTT / Travelbit – festiwal podróżniczy on-line

Czy zastanawiacie się czasem, czy jeszcze ktoś podróżuje w tych trudnych i dziwnych czasach? Czy są odważni (bądź “głupi”), którzy przemierzają jeszcze świat i przekraczają granice?

Otóż są! My co prawda na razie jesteśmy ulokowani wciąż w Krakowie, ale przyjmujemy do siebie podróżników, czy to przez ulubiony dla mnie Couchsurfing, czy inne serwisy (HelpX, Workaway). Kto był u nas ostanio? Mieliśmy Claire z UK, która po wizycie w Krakowie objechała całą Polskę (Warszawa, Gdańsk, Poznań, Bielsko Biała, Zakopane). Mieliśmy Dawida z Niemiec, który pomagał i mieszkał z nami, aby następnie udać sie na farmę do Włoch. Mieliśmy parę z Malty, którzy po przejechaniu Czech trafili do nas, aby potem lecieć (pełni niepewności) do Włoch. Mieliśmy też dwóch bardzo młodych chłopaków z Niemiec, którzy zrobili sobie 3-miesięczny Euro-trip z biletem Interrail.

Wszyscy jednak przyznawali, że podróżowanie teraz jest bardzo męczące. Oprócz zwykłego planowania logistyki dochodzi sprawdzanie stron ministerstw, ambasad oraz statystyk zachorowań. Aby nie utknąć na kwarantannie, aby nie spędzić na ulicy nocki podczas godziny policyjnej (we Włoszech czy Francji).

Wspominam więc z rozrzewnieniem naszą świeżą jeszcze podróż po Australii, Nowej Zelandii i kawałku Azji – teraz wielokrotnie bardziej cieszymy się, że ta podróż się odbyła, że nie odłożyliśmy jej i że czerpaliśmy z niej pełnymi garściami.

Z tym większą więc przyjemnością zapraszam Was na prezentację o tej podróży oraz innych podobnych, z czasów przed koroną.

Zapraszam na on-line festiwal OSOTT / Teravelbit:

http://Startedu.pl/User/LogIn

 W programie OSOTT / Travelbit 2020 jest ponad 110 pozycji. Są to e-plakaty, prezentacje z wgranym komentarzem a także filmy.

Wszystkie dostępne w panelu o adresie www.osott-travenalia2020.travelbit.pl 

Obecnie w panelu można zobaczyć jedynie krótkie informacje wstępne.  20 listopada o godz 00:10 pokaże się pełna zawartość ze wszystkimi prezentacjami a także biogramami prezenterów. Prezentacje będą zgrupowane w trzech rozdziałach: „Porozmawiajmy o podróżowaniu”, „Jak za dawnych lat czyli jak się wyjeżdżało z PRL” oraz „Wyjazdy w nowej rzeczywistości”.

Zapraszam Was wszystkich serdecznie na prezentacje!


zBLOGowani.pl