Salar de Uyuni, Boliwia

Współpraca

Kim jesteśmy:

Jesteśmy 5-osobową rodziną, która pasjonuje się dalekimi, egzotycznymi wyjazdami najczęśćiej kamperem, łącząc wyjazdy z edukacją dzieci i realizacją zwariowanych marzeń. Uwielbiamy niespieszne podróże kamperem, podczas których odwiedzamy interaktywne muzea, zwiedzamy parki dla dzieci, ale przede wszystkim przebywamy w naturze: pośród gór, jezior, łąk czy rzek.

Salar de Uyuni, Boliwia
Salar de Uyuni, Boliwia

Nasz skład:

Basia Grzegorzewska – mama trójki dzieci i żona Andrzeja. Bloggerka od 2005 roku, w 2014 roku założyła bloga www.3dzieciaki2plecaki.pl oraz w roku 2018 jego angielską wersję www.3kidsandtrips.com. Pasjonuje się akwarelowymi ilustracjami wykonywanymi na poczet bloga oraz innych projektów. Autorka części zdjęć i filmów. Wydała książkęRysunkowa podróż po Ameryce Południowej“ z ilustracjami robionymi podczas 8-miesięcznej rodzinnej podróży po Ameryce Południowej. Od 8 lat praktykuje yogę ashtangę oraz interesuje się tematami dotyczącymi samorozwoju. Z konieczności i wyboru weganka na diecie bezglutenowej i bezdrożdżowej. Uwielbia czytać Nową Fantastykę, literaturę sci-fi oraz literaturę podróżniczą.

Andrzej Grzegorzewski – wspaniały tata oraz mąż. Nasz rodzinny mechanik i złota rączka, który rozwiąże każdy problem z autem lub zepsutą zabawką. Bezbłędnie planuje nasze rodzinne trasy i wyszukuje najpiękniejsze miejsca do odwiedzenia. Miłośnik map Osmand oraz przeszukiwań internetu. Interesuje się tai-chi oraz morsowaniem.

Kacper lat 8 – pięknooki energiczny chłopak, fan LEGO, lubi śpiewać, odnajduje się w każdych okolicznościach
Konrad lat 6 – wysportowany i inteligentny chłopak, fascynat dinozaurów i stworzeń morskich, rozmowny i przyjacielski
Kaja lat 4 – pozytywna i sprytna dziewczynka, wyszkolona przez starszych braci, ale wciąż lubiąca „dziewczęce“ zabawy

Nasza historia:

Podróżujemy z naszymi dziećmi najczęściej kamperem – zaczynaliśmy od Meksyku z rocznym Kacprem, potem podróżowaliśmy po Kalifornii i Indonezji, aby przez 8 miesięcy niespiesznie przejechać Amerykę Południową trasą od Równika do Ziemi Ognistej. Obecnie podrózujemy kamperem po Europie, ale już wkrótce wyruszamy na kolejną wyprawę – tym razem po Azji, Australii i dalej 🙂

Podróżujemy powoli, edukując dzieci w drodze i dokumentując to na zdjęciach, filmach i ilustracjach. Naszym priorytetem jest edukacja w drodze oraz satysfakcja całej rodziny z podróży.

Wydaliśmy ilustrowaną książkę z naszej podróży po Ameryce Południowej, która dokumentuje przygody z naszej podróży ozdobione oryginalnymi ilustracjami z trasy.

Nasz blog:

Blog www.3dzieciaki2plecaki.pl prowadzimy od 2014 roku. Na blogu opisujemy tematy związane z podróżami rodzinnymi, edukacją dzieci oraz parentingiem. Interesujemy się też rozwojem własnym, zdrowym odżywianiem, praktyką yogi ashtangi, tai-chi i bieganiem. Na blogu publikujemy zdjęcia, filmy oraz ilustracje wykonane akwarelami.

Statystyki:
ilość UU – 1080 UU/miesiąc
ilość odsłon miesięcznie – 2135 odsłon/miesiąc
ilość sesji miesięcznie – 1276 wejść/miesiąc
fani na FB – 860 fanów na FB
followersi na Instagram – 179 followers
Demografia odbiorców:

  • 43% odbiorcy w wieku 25-34 lat, 33% odbiorcy w wieku 34-44 lat
  • 32% mężczyźni, 68% kobiety

Możliwości współpracy:

* SLAJDOWISKA, PREZENTACJE – Szukasz ciekawego tematu na prelekcję, pokaz czy slajdowisko? Chesz przybliżyc ludziom temat podróżowania z dziećmi, podróżowania kamperem lub po prostu jak wyrwać się z “normalnego życia”? Chętnie opowiemy o naszych doświadczeniach, pokażemy zdjęcia, filmy i rysunki z wyprawy.

ZAPYTAJ O SLAJDOWISKO

* ILUSTRACJE / GRAFIKI – myślisz o dołączeniu ilustracji do Twojego magazynu lub książki? Chcesz poruszyć tematy podróży szczególnie dla młodszego odbiorcy? Może chcesz wydać edukacyjną książkę dla dzieci?

ZAPYTAJ O ILUSTRACJE/GRAFIKI

* TESTOWANIE PRODUKTÓW PODRÓŻNICZYCH – Oferujesz produkty dla podróżników i chcesz je przetestować? Chętnie podejmiemy się przetestowania i zreferowania twoich produktów czy sprzętu podróżniczego.

ZAPYTAJ O TEST SPRZĘTU

* WIEDZA / EKSPERTYZA – szukasz wiedzy o Ameryce Południowej, potrzebujesz zdjęć, ilustracji, tekstu? Widzisz potencjał w naszych tekstach i chcesz je wydać w twoim medium?

ZAPYTAJ O ARTYKUŁ / TEKST

* VIDEO – chesz, aby nagrać film dotyczący rodzinnego podróżowania z egzotycznego miejsca? Szukasz nowego formatu?

ZAPYTAJ O VIDEO

Dotychczasowe współprace:

Wyróżnienia / Książki:

* Nagroda specjalna na festiwalu Haliki
* Książka Rysunkowa Podróż po Ameryce Południowej

Nasz blog w mediach:

Sprawdź zakładkę O nas w Mediach.

Aktualne projekty, do których szukamy partnerów:

* Wielomiesięczna rodzinna wyprawa do Australii, Nowej Zelandii i dalej 🙂
* publikacja ilustracji bądź quizów dla dzieci związanych ze zwiedzanymi atrakcjami
* nakręcanie filmów video z atrakcji po drodze
* publikacja artykułów w mediach podróżniczych
* edukacja dzieci (również edukacja domowa)
* ilustrowane zadania dla dzieci związane z geografią, naturą, historią czy kulturą

Kontakt z nami:

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ, ODPOWIADAMY NATYCHMIAST!