Zrzutka.pl "Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii" | 3 DZIECIAKI 2 PLECAKI - kamperem z trzema dzieciakami
Kubek z ilustracją i cytatem podróżniczym

Zrzutka.pl “Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii”

Już od jakiegoś czasu planuję i przymierzam się. Do tego od czasu do czasu ktoś mnie pyta, kiedy będzie kontynuacja “Rysunkowej Podróży po Ameryce Połudnowej“, czyli “Rysunkowa Podróż o Australii i Nowej Zelandii“. A ja mówię “wkrótce” lub “niedługo”.

No dobrze, jak się powiedziało “A” to trzeba powiedzieć “B”, zwłaszcza, już trochę czasu minęło, wspomnienia okrzepły, a obrazy się utrwaliły. Teraz czas chwycić za pióro i pędzel!


Książka więc już powstaje, powoli, dzień za dniem. Spisuję nasze przygody z pamiętnika prowadzonego podczas podróży. Nawiasem mówiąc to wspaniała rzecz taki pamiętnik, groma rzeczy (łącznie z myślami i uczuciami) nie pamiętam, a teraz, czytając, podróżuję “wirtualnie” i wszstyko powraca, aczkolwiek z nieco inną perspektywą.

Jeśli chodzi o zbiórkę, to nie jest tak, że wspierając totalnie “dajesz” mi pieniądze. Wspierając zbiórkę kupujesz z wyprzedzeniem książkę bądź inne gadżety – możesz zakupić oryginalne akwarele, magnes na lodówkę bądź kubek z inspirującym nadrukiem.

Wchodźże więc na stonę i dorzuć się!

Co można otrzymać przy wsparciu zbiórki na książkę “Rysunkowa podróż po Australii i Nowej Zelandii”?

zBLOGowani.pl